Pretiedeguma krēmi 

Rezultāti 1 - 1 no 1rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 1 no 1rādīt:     katrā lapā

Mūsu interneta veikalā varat iegādāties sauļošanās kosmētiku, spf saules aizsargkrēmu un citus saules aizsarglīdzekļus!

Sauļošanās krēms:

Iestājoties vasarai, mūsu āda ir pakļauta īpašam briesmām – saules gaismas iedarbībai. Efektīvs līdzeklis cīņā par skaistumu un veselību ir sauļošanās kosmētikas līnija. Ražots pēc profesionālām receptēm, tas ir efektīvs dažādu ādas problēmu risināšanā, garantē individuālu kopšanu un aizsardzību. Pērciet sauļošanās kosmētiku un izbaudiet vasaru kopā ar mums, un sejas sauļošanās krēms jums to palīdzēs!

Lielākajai daļai kosmētisko preparātu darbība ir vērsta uz ādas šūnu aizsardzību no dažādu spektru saules gaismas negatīvās ietekmes - A un B. Mūsu saules aizsargkrēmu un sauļošanās aerosolu aktīvie elementi ir augu ekstrakti, kofeīnskābe un šī sviests.

Turklāt saules aizsardzības līdzekļu sastāvā ir vesels eļļu komplekss, kas piesātina ādu ar taukskābēm un lipīdiem. Iegādājoties kosmētiskos preparātus, jūs novērtēsiet sauļošanās kosmētikas antioksidantu iedarbību, sajutīsiet paaugstinātu elastību, optimālu ūdens līdzsvaru, pasargāsiet sevi no nevēlamiem apdegumiem. Novēršot fotonovecošanos, aktīvās sastāvdaļas padara ādu pievilcīgāku.

Šodien jūs varat iegādāties sauļošanās līdzekli, lai aizsargātu ādu no kaitīgās sauļošanās pludmalē vai sauļošanās gultā.