Matu želejas 

Rezultāti 1 - 15 no 133rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 15 no 133rādīt:     katrā lapā

Matu želeja ir efektīvs līdzeklis gan sieviešu, gan vīriešu frizūru veidošanai un ieveidošanai. Uzticami nostiprinot matus veidošanā, gēls vienlaikus aizsargā tos no nelabvēlīgas ārējās ietekmes no saules starojuma, vēja un citiem laikapstākļiem. Parasti želeju uzklāj matiem pēc ieveidošanas pabeigšanas, lai nostiprinātu gatavo rezultātu, piešķirtu šķipsnām mitru matu izskatu vai izceltu dažas cirtas no kopējās frizūras. Neskatoties uz to, ka ražotāji atļauj lietot želejas gan mitros, gan sausos matos, speciālisti iesaka šos līdzekļus uzklāt mitros matos lielākam efektam – mitru matu iedarbībai.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties matu želeju?
Mūsu interneta veikala sortimentā ir dažādas fiksācijas pakāpes gēli. Atšķirt tos var pēc krāsas: caurspīdīgajiem ir vismazākā noturības spēja, rozā – spēcīgai noturēšanai, zaļie ir piemēroti dienas frizūru veidošanai, dzeltenie – fantāzijas veidošanai un matu apjomam, bet zilie – mitru matu efektam (ideāli). cirtainiem matiem).

Ir arī mīksti un cieti želejas ar atšķirīgu darbības ilgumu. Papildus fiksējošajai bāzei želejas var saturēt vitamīnu un minerālvielu kompleksus, kas kopj matus. Tāpat mūsu veikalā piedāvājam želejas ar ārstniecisku efektu, atjaunojot matu struktūru un atveseļojot galvas ādu, pret matu izkrišanu. Īpašu uzmanību ir pelnījis tāds veidošanas līdzeklis kā izsmidzināms želeja, viegli lietojams un nelīp matiem. Šāds gēls ļauj izveidot oriģinālas, vieglas un apjomīgas frizūras, jo nenoslogo matus un harmoniski apvieno putu un lakas priekšrocības.