Matu putas un lakas 

Rezultāti 1 - 4 no 4rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 4 no 4rādīt:     katrā lapā

Mūsdienās modē ir dabisks un nepiespiests izskats, tāpēc sieviešu frizūras ar "cementētu" dizainu kļūst arvien mazāk populāras. Un līdz ar tiem īpaši spēcīgas fiksācijas līdzekļi pazuda fonā, dodot vietu maigākām putām un putām. Kādu efektu var panākt šāda stila kosmētika?

  1. Fiksācija. Vairumā gadījumu fiksējošo putu sastāvā ietilpst komplekss, kas sastāv no polimēriem un plastifikatoriem. Pirmie ir nepieciešami, lai padarītu matus stingrākus, un pēdējie ļauj nofiksēt formu, vienlaikus saglabājot šķipsnas mobilitāti. Pateicoties tam, ar putu palīdzību veidotais stils ir dabisks un viegls.
  2. Sakņu apjoms. Ja pirms žāvēšanas saknēm uzklājiet nedaudz putu vai izsmidziniet putas, mati izskatīsies kupli un apjomīgi.
  3. Teksturēšana. Ar putu palīdzību var izcelt atsevišķas lokas, uzlikt īsam matu griezumam izspūrušas “spalvas” vai piešķirt matiem patīkamu gludumu apdares laikā.
  4. Modelēšana. Putu gaisīgā tekstūra maigi aptver katru matiņu, padarot tos vieglāk vadāmus un vieglāk ieņemt vēlamo formu.
  5. Rūpes. Profesionālās putas ietver ne tikai modelēšanas, bet arī stiprinošus komponentus. Vitamīni, kolagēns, peptīdi, minerāli un citas labvēlīgas vielas uzlabo matu stieņa stāvokli, baro, mitrina un atbrīvo no matu galiem.