Matu krāsas 

Rezultāti 1 - 15 no 3416rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 15 no 3416rādīt:     katrā lapā

Matu krāsas ļauj viegli mainīt izskatu un krāsot sirmus matus. Mūsdienu rūpniecība piedāvā plašu dažādu krāsu un toņu krāsvielu izvēli. Tajā pašā laikā tie izceļas ar izturību, spēju mainīt matu nokrāsu.

Noturīgākās un izplatītākās matu krāsas satur amonjaku. Šī ir pastāvīga krāsa. Tas iesūcas dziļi mata kutikulu, labi iekrāso sirmos matus. Tas paliek uz pavedieniem, līdz tie ataug, gandrīz nezaudē spilgtumu, mazgājot galvu. Nepieciešama tikai ataugušu zirgu tonēšana.

Matu krāsas satur amonjaku un ūdeņraža peroksīdu. Tāpēc tie diezgan agresīvi iedarbojas uz matu kutikulas struktūru, iznīcinot dabisko pigmentu.

Mīkstākas daļēji pastāvīgās krāsas nevar radikāli mainīt matu krāsu, bet tikai uzlabo to. Tajā pašā laikā tie ir mazāk agresīvi, mazāk bojā matu struktūru. Bet viņi slikti krāso sirmus matus.

Bioloģiskās kosmētikas cienītāji dod priekšroku dabīgām matu krāsām - hennai un basmai. Viņi labi rūpējas par saviem matiem. Tomēr tos var izmantot, lai iegūtu ierobežotu toņu klāstu.

Pēdējā laikā interneta veikalā populāri ir gaiši tonējošie produkti. Tie ļauj krāsot matu virsmu, neietekmējot to struktūru. Tāpēc tie ir absolūti droši. Bet tie ātri nomazgājas.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.