Sievietei 

Sieviešu smaržas šodien ir neapstrīdams līderis aksesuāru tirgū. Skaistās dāmas jau kopš seniem laikiem zināja, cik svarīgs tēla veidošanā ir pareizais aromāts – vai tā būtu jauna romantiska dāma vai stingra dāma ar perfekti sakoptu matu sakārtojumu. Mūsdienu zīmoli, sākot no budžeta līdz modes namiem, paļaujas uz sieviešu smaržām, piedāvājot desmitiem vai pat simtiem tūkstošu preču.

Interneta veikala skaistule.lv katalogā var atrast un iegādāties populāras pasaules vadošo ražotāju smaržas sievietēm par pievilcīgām cenām.

Gandrīz visi aromāti sievietēm ir sagrupēti tā saucamajās saimēs pēc notīm, kas dominē buķetes sastāvā. Vispieprasītākie ir:

 

    • Ziedu - ar pārsvaru rozes, jasmīns, lavanda, vijolīte, peonija utt.
    • Augļu – uzsvars uz citrusaugļiem, āboliem, persikiem, plūmēm, ogām u.c.
    • Kokains – labi lasāms sandalkoks, ciedrs, pačūlija u.c.
    • Austrumu – dominē kardamons, kanēlis, rozā pipari, muskuss, mandeles.
    • Zaļumi - piparmētra, olīvkoks, upenes, estragons, vērmeles.

 

Atsevišķi ir vairākas kategorijas, kas joprojām izraisa karstas diskusijas. Pirmā no tām ir šipra sieviešu smaržas. Neskatoties uz nosacītu retumu, šodien jebkura sevi cienoša zīmola pašreizējā smaržu līnijā ir vismaz viens šipra sievietēm. Obligāti savos sastāvos ir ozola sūnas jeb labdanum, kā arī bergamote, kas piešķir citrusaugļiem svaigumu līdzās blīvai, nedaudz piezemētai pēcgaršai bez sarežģītām kompozīcijām.

Vēl viena populāra ģimene ir fougere smaržas sievietēm. Tas vienmēr ir balstīts uz kumarīna noti, mīkstināts ar lavandu, burbonu vaniļu, salviju, pačūliju vai tonkas pupiņām ar bergamotes augšdaļu. Tieši tāpēc fougere pieder pie īpašas aromātu grupas, kurā apvienoti kontrastējoši un ļoti izteikti soļi.

Tajā pašā laikā mūsdienu sieviešu parfimērija reti ir ierobežota vienā sērijā. Protams, atradīsi selektīvas smaržas, kur kompozīcija veidota ap vienu noti, taču tieši ar daudzveidību un daudzslāņainiem aromātiem vienmēr ir bijuši slaveni skaistākie dāmu seriāli neatkarīgi no vecuma un stāvokļa sabiedrībā. .

Rezultāti 1 - 15 no 2141rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 15 no 2141rādīt:     katrā lapā

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.