Mājdzīvnieku smaržas 

Izvēlētajā kategorijā nav produktu

Īpaši higiēnas līdzekļi palīdzēs atbrīvoties no nepatīkamās vilnas smakas. Interneta zooveikalā Skaistule.lv iespējams iegādāties kvalitatīvas smaržas suņiem. Unikālā formula ņem vērā mājdzīvnieku ožas īpatnības. Higiēnas preču pasūtījumi tiek pieņemti bez reģistrācijas vietnē visu diennakti!

Ar ko smaržas suņiem atšķiras no parastajām smaržām?
Dezodoranti, aromātiskie aerosoli un cilvēku tualetes ūdens satur kaitīgas ķīmiskas vielas un alkoholu. Suņi regulāri sevi laiza, un tāpēc viņi noteikti uzņems tādas vielas, kas var izraisīt saindēšanos. Tāpēc parastos parfimērijas produktus nav ieteicams uzklāt uz mājdzīvnieku matiem.

Risinājums būs īpaši produkti mājdzīvniekiem. Smaržu pamatā ir esteri, droši smaržvielas un vitamīni. Vielas neizraisa alerģiju un saindēšanos. Vēl viens svarīgs punkts ir tas, ka šādi produkti netraucē apkārtējo smaku atpazīšanu un nepasliktina smaržas asumu.

Jūs varat iegādāties smaržas suņiem gan lietošanai mājās, gan sabiedrisko vietu, izstāžu un citu pasākumu apmeklēšanai. Tie piešķirs patīkamu vieglu aromātu un nenotraipīs mīluļa kažoku.