Pretcelulīta krēmi un skrubi 

Piemērots kosmētikai
Produkts no birstošā pulvera galvenokārt atšķiras ar daļiņu izmēru - šeit frakcijas ir lielākas. Arī kompaktā sejas pūdera sastāvā ir vairāk eļļas komponentu, tāpēc tas veido blīvāku un vienmērīgāku pārklājumu, pēc analoģijas ar tonālo krēmu. Ar pūdera palīdzību var ātri izlabot grimu, uzklājot jaunu virsū “peldinātajam” slānim.

Instruments tiek uzklāts uz tonālā krēma vai grunts, atkarībā no tā, kādu efektu vēlaties sasniegt. Ja uz sejas nav daudz izsitumu un citu nepilnību, kas jāmaskē, pietiek ar tonālo krēmu un pūderi.

Pateicoties augstajam eļļas un mitrinošo sastāvdaļu saturam, kompaktais pūderis ir ideāli piemērots sausas ādas īpašniekiem.

Šķirnes
Klasiski (monotoni) pulveri. Šeit viss ir vienkārši: pulveris rada izturīgu noteikta toņa pārklājumu.
Daudzkrāsaini (mozaīkas) pulveri. Apvienojiet vairākus toņus (gaišus un tumšus). Pulvera uzklāšanas procesā tos sajauc. Apvienojot tos dažādās proporcijās, var izveidot dažādu toņu pārklājumu.
Kuru pulveri izvēlēties, ir tikai gaumes jautājums. Kādam patīk eksperimentēt ar toņiem un izvēlēties daudzkrāsu pūderus, kāds jau ir izlēmis par savu iecienītāko toni un dod priekšroku klasiskajām iespējām.

Mūsu klāsts
Skaistule.lv katalogā atrodami labākie Eiropas zīmolu kompaktie pūderi.

Rezultāti 1 - 15 no 180rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 15 no 180rādīt:     katrā lapā

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.