paliek sarkana 

Sejas sārtums ir neaizstājama profesionālā grima sastāvdaļa. Tos izmanto visi grima mākslinieki, spēlējoties ar dažādiem toņiem un izceļot dažādas sejas zonas. Rezultātā grims ir pilnīgs un patiesi iespaidīgs.

Šobrīd vadošie kosmētikas ražotāji, kuru produkti tiek prezentēti mūsu veikalā, piedāvā ne tikai sausos (drupatas, kompaktās, rullējamās, cepamās sārtuma), bet arī šķidros un krēmīgos produktus. Ir vērts atzīmēt, ka šķidrais vaigu sārtums tiek iedalīts produktos uz ūdens bāzes un gēla bāzes. Ir arī sārtuma eļļas forma.

Pateicoties izpildes formu daudzveidībai, jūs varat izvēlēties sev jebkuru produktu, kas ir ērts uzklāšanai un piemērots jūsu ādai.
Sausais vaigu sārtums ir vispieprasītākais veids, jo tie ir viegli un vienmērīgi uzklājami, piešķir ādai samtainu pieskārienu. Šādu līdzekļu lietošana ir ieteicama taukainas un taukainas ādas īpašniecēm, jo ​​sausais vaigu sārtums piešķir sejai dūmaku.

Šķidrais vaigu sārtums ir piemērots visiem ādas tipiem. Tie ir ļoti noturīgi, salīdzinot ar citiem līdzekļa veidiem. Parasti tos izmanto kopā ar šķidrumu vai tonālo krēmu, bet nekad ar pulveri un citiem sausiem pārklājumiem.

Krēmveida vaigu sārtums ne tikai piešķir sejai noteiktu nokrāsu, bet arī baro ādu, jo satur eļļas. Šis ir neaizstājams kosmētikas līdzeklis sievietēm ar sausu ādu.

Rezultāti 1 - 15 no 104rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 15 no 104rādīt:     katrā lapā

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.