MĒS IZSITĪSIM CELULĪTU! TIKAI 5 MINŪTES DIENĀ

Tikai 5-10 minūtes dienā, un "apelsīna mizai" nebūs nevienas iespējas. Izklausās drosmīgi? Pārbaudi pats!

Dabiskā avokado eļļa ar taukus dedzinošu un pretcelulīta kompleksu Transdermal Professional Cosmetics un drybrushing (sausā masāža) palīdzēs izvadīt lieko šķidrumu, likvidēt celulīta pazīmes, stimulēt tauku nogulsnējumu šķelšanās procesu, savelk un nostiprinās ādu.

Procedūras soļi

Sausā tīrīšana ir masāža-berze ar sausu suku. Masāža tiek veikta tieši pirms dušas. Iepriekš nesamitriniet un tvaicējiet ādu. Arī masāžas birstes sariem jābūt sausiem.

Pavadiet 2-3 minūtes katrai ķermeņa zonai. Pēc tam jūs varat palielināt ekspozīcijas ilgumu līdz 5-7 minūtēm.

Spiešanas spēkam jābūt tādam, lai pēc vairākām kustībām āda kļūtu sarkana. Nevajadzētu būt pārlieku dedzīgam: nedrīkst parādīties skrāpējumi un zilumi.

 

  1. Mēs sākam masāžu no papēžiem; kustībām kāju berzes laikā jābūt “garām”, no apakšas uz augšu.
  2. Pievērsiet maksimālu uzmanību problēmzonām – sēžamvietai un augšstilbu aizmugurei; ejiet pāri tiem ar apļveida kustībām.
  3. Masējiet vēderu ar vieglām apļveida kustībām.
  4. Viegli masējiet krūtis, izvairoties no sirds zonas.
  5. Paņemiet dušu (ideālā gadījumā kontrasta dušu).
  6. Pēc dušas uz tvaicētas ādas uzklājiet dabīgo avokado eļļu ar taukus dedzinošu un pretcelulīta kompleksu Transdermal Professional Cosmetics. Veiktās procedūras veicinās eļļas aktīvo komponentu visefektīvāko uzsūkšanos ādā, un intensīva asinsrite paātrinās to iedarbību.

Sākumā sausās birstes laikā jūs izjutīsiet zināmu diskomfortu. Tomēr tas ir ieraduma jautājums: pēc dažām procedūrām āda pielāgojas cieto saru ietekmei un diskomforts pazudīs.

 

Sausā tīrīšana ar eļļu jāveic vismaz 2-3 reizes nedēļā. Efekts būs pamanāms pēc vairākām procedūrām (āda kļūs elastīgāka un gludāka), bet jūtams rezultāts pēc kursa (1-2 mēneši).

 

Sausajai masāžai ir kontrindikācijas: asinsvadu trauslums, varikozas vēnas un nesadzijuši ādas bojājumi. Ja ir kontrindikācijas, uzklājiet uz ādas Transdermal Professional Cosmetics eļļu pēc katras regulāras ūdens procedūras.

 

Noderīgi