TUŠA NO VADĪGO ZĪMOLU

Psihologi saka, ka apkārtējie vispirms pievērš uzmanību smaidam: koķetam, dežurējošam vai sirsnīgam, un tad skatās acīs. Noslēpumains izskats piesaista uzmanību, aizrauj, tāpēc katra sieviete sapņo par apjomīgām skropstām. Garās pūkainās skropstas piešķir tai īpašu izteiksmīgumu. Ko darīt, ja daba nav apveltījusi ar tādu greznību? Ar profesionālu skropstu tušu no vadošajiem zīmoliem, kuru milzīgs klāsts ir pieejams Podruzhka tiešsaistes veikalā, katra meitene var īstenot savus sapņus par pievilcīgu izskatu.

SĀRTUMS DABĪGAM DIENAS UN GLAMŪRA VAKARA MAKE UP

Ir dienas, kad mūsu atspulgs spogulī nemaz neiepriecina, un tad talkā nāk sārtums. Vai vēlaties uzreiz pārveidoties un izskatīties svaigi un pievilcīgi? Uzklājiet vaigu sārtumu uz sejas, un brīnums notiks!

KĀ LIETOT ĶERMEŅA PIENU?

Viegls piens tiek uzklāts, lai mitrinātu un barotu roku, kāju un visa ķermeņa ādu. To parasti dara pēc dušas, iepriekš visas pieejamās vietas labi notīrot ar želeju un mazgāšanas lupatiņu un speciālu skrubi. Plānā kārtā uzklāto līdzekli berzē ar masāžas kustībām. Tā rezultātā āda kļūst maiga, zīdaina, elastīga un mitrināta.