Masāža

Investējot sevī Tu pāugstināsi pārliecību izskatīties izcili

24 stundas diennaktī !

     Medus masāżas ārstnieciski - profilaktiskā iedarbiba ir ārkārtīgi daudzviedīga, jo no specifiskās masāżas tehnikas, medus łoti ātri iesūcās ādā. Visi medus bioaktīvie komponenti viegli tiek asinīs un piedalās vielmaińā. Mūsdienu izpratne
medus masāża - tā ir organisma atvesełošanas metode un dažu slimību  ārstišana, kā arī lieliska kosmetiska procedūra.

Čampi masāża - tulkojumā no indiešu valodas nozīmē galvas masāża. Masāżas iedarbiba ir kā ārstniecības, ta arī profilaktiska. Masāżu veic plecu, augšējo rokas dału, kakla, ausu, galvas un sejai.


Labojumu Аnticellulita masāža - dod labu iespēju atpūsties un vienlaikus uzlabot metaboliskos procesus mūsu organismā.

 Īpaša tehnika, profesionāla masiera rokām savu enerģiju un siltumu, kas vērsts uz ķermeņa korekciju izdara, kura ietekme nav tikai fizisks, bet arī emocionālais stāvoklis.

 Šokolādes ietīšana ir viena no vispopulārākajām mūsu valstī. Masāža Rīgā. Šīs procedūras pamatā ir speciāla sastāva izgatovošana uz šokolādes bāzes, un to uzklāšanā uz kermeni. Viņa popularitāte slēpjas apstāklī, ka rezultāti nav likuši sevi ilgi gaidīt, iedarbība notiek kompleksā,ne tikai anticelulīta, un arī pati procedūra ir łoti patīkama pēc sajūtām. Šokolāde uzlabos Jūsu garastāvokli un atgriezīs smaidu Jūsu sejā un spēdumu Jūsu acīs.

PROCEDŪRAS ETAPI:

Ietīšanas laika salonā Jums skanēs patīkama, mūzika, degs sveces un aromālampa.

Šokolādes ietīšana sastāv no vairākiem posmiem:

  • Uz problemzonam tiek likts pilings
  • Svetu šokolādi luk ar masāžas kustībam uz kermeni.

Tālāk seko ietīšana

Klasiskā masāža - Uz šodienu, ir vispopulārākais veids ir rietumos. Šo metodi izstrādāja jau 1800 x gadā, terapeits no Zviedrijas Pērs Henriks Liņ.Masāža Rīgā.

Šis masāžas veids, galvenais, kas veicina dažādu kaišu ārstēšanai un profilaksei, fizisko un psihisko. Nostiprina mugurkaulu sistēmu un normalizē iekšējo orgānu veselība. Koplietošanas sesiju, masāžas izmanto visas ķermeņa daļas, un apgabalā ir lokāli muguras, kakla un galvas.Masāža Rīgā.

 

Masāžas iedarbība ir Aromamasāža apvienojumā ar patīkamu aromātu ēteriskām eļļām, kuras laikā pat vienkāršs cilvēks var iejusties telpās un sajust efektu uz postamenta pie karaliskās zemniekus!
Google+