Manikīrs

Investējot sevī Tu pāugstināsi pārliecību izskatīties izcili

24 stundas diennaktī !

Katram ir savs priekšstats, kas ir labs manikīrs !
Sevis cienoša jaunkundzej un sieviētei, tā ir svarīga Jūsu ārējā izskata detała.
Jūs piekritīsiet, sievietei ir łoti svarīgi,kā izskātās vińas rokas ?!
  Tāpēc daudzas no Jums pavada ilgas stundas salonos, lai Jūsu rokas izskātītos idiāli koptas.
Visas sievietes zin, cik daudz laika un naudas tas prasa. Pašsaprotams, Jūs vēlaties, lai manikīrs izskatītos skaists ilgāku laiku, neskatoties uz ikdienas dzīvi,kad Jūs nodarbojaties ar sportu un mājsaimniecību.

    Pavisam nesen ilgspēlējošā manikīra sensācija, kura aplidoja skaistumkopšanas salonus - maksāja daudz naudas. Bet tagad, Jums ir iespēja par saprātīgu cenu, katrai meitenei vai sievietei, sańemt idiālu, neatkārtojami gludu un spīdīgu Jūsu nagu pārklājumu.
   Gēl-laka ,,Gelish’’ vai analogs pec Jūsu izvēles, ko ieteiks mūsu salona  ,,Villa of Beauty’’ meistars, uzsklājas viegli un ātri, tāpat kā parastais no flakona. Gēl-laka žūst pie UVČ lampas, katra kārta, 2 minūšu laikā.
Pie tam pārklājums neizplūst un nenosmērējas manikīrs ar Gēl-laku, 2-3 nedēłu laikā, paliek gluds bez neviena skrāpējuma, saglabājot krāsas svaigumu.
 Tas ir idiāls variants,tievu un būztošu nagu ipašniekiem.  Ar savām unikalajām ipašībām Gēl-laka, nostiprina un aizsargā dabīgos nagus.

Augsti godātie virieši,kuri seko savām rokam. Mēs neesam Jūs aizmirsuši ! Atnācit uz mūsu salonu ,,Villa of Beauty’’ un mūsu pieredzējušais meistars savedūs Jūsu rokas idiālā stavoklī.

Lūdzam Jūs, iepriekš pieteikt savu vizīti, zvanot uz telefonu +(371)22304040

Ja vēlaties pārcelt vizīti, abligāti brīdiniet oepriekš pa telefonu.

Klasiskā manikīra veikšanas process:

Kutikulas apstrade. Nagu plākstnītes attīrīšana no tauku slāńa. Ar vīlīti izveidojām vëlamo formu nagam. Pēc tam uzklājam kārtas ar Gël-laku, un žāvējam ar UVČ lampu. Beigās, uz katru nagu uzliekam ełłu ar vitamīnim.
Noslīdzošā etapā, ar masējošām kustībam uzklājam uz Jūsu rokām krēmu.

Cena

Klasiskais Manikīris ar gel-laku  - 20 €
"French" tehnikā - 4 €
Pārklājuma noņemšana, apvienojot ar procedūru - 3 €
Noņemt "Gelish"  - 6 €
Vīriešu manikīrs - 20 €

Google+